Firmy -->
facebook zgon zapamietane.pl

Urodziła czarną owcę...

Diabełek to pocieszny baranek rasy kaukaskiej, który urodził się w poznańskim zoo. I jak śmieją się pracownicy zoologu - prawdziwa czarna owca.

Na szczęście jednak, tylko z wyglądu. Jako jedyny w stadzie jest czarny jak smoła. Z charakteru jednak nie ma nic w spólnego ani z diabłem ani z czarną owcą.

Co prawda udaje chojraka, ale gdy tylko mama zniknie mu z oczu, zaczynać głośno płakać. Uspokaja się dopiero, gdy ta wróci. Diabełek jest bardzo ciekawski i nie boi się podchodzić do ludzi, którzy spacerują w zoo. A dzięki swojemu umaszczeniu będzie pewnie ich ulubieńcem.

źródło:fakt.pl


« powrót

Ostatnio dodane firmy

VAPOR, kujawsko-pomorskie, Dębowa Łąka

Jesteśmy doświadczoną firmą, która przy pełnej dyskrecji wykona dla Państwa usługi sprzątania po osobie zmarłej. Użyjemy do tego najlepszego i serwisowanego... więcej »


Przelane na papier, mazowieckie, Warszawa

Mowy pogrzebowe Napisanie mowy pogrzebowej to podróż do życia, które żegnamy, do dni radości, smutku, do wszystkich spotkanych na tej drodze ludzi... więcej »


Sprzątanie dezynfekcja mieszkania po zmarłych, łódzkie, Łódź

P.U. Freshmaker Usługi DDD Nietypowe i Specjalistyczne z siedzibą Sokolniki-Las woj. łódzkie ul. Piaski Wróblewskie 7 95-039 Sokolniki-Las tel.607511952,504017940,511110425... więcej »


Kalla ZAKŁAD POGRZEBOWY Warszawa Mokotów. Usługi pogrzebowe 24h, mazowieckie, Warszawa

Kalla ZAKŁAD POGRZEBOWY Warszawa Mokotów. Usługi pogrzebowe 24h Świadczymy usługi na terenie całej WARSZAWY, Mokotowa i Ursynowa. Zakład Pogrzebowy... więcej »


Szołtun - Kamieniarstwo, mazowieckie, 05-505 Wągrodno, gm. Prażmów

W naszej ofercie znajdują się nagrobki pojedyncze oraz podwójne. Staramy się dopasować je do stylu cmentarza oraz Państwa budżetu i gustu. Jesteśmy... więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)