Firmy -->
facebook zgon zapamietane.pl

Szukali skarbu, a znaleźli mumię...

Grupa poszukiwaczy skarbów odnalazła stary grobowiec. Rabusie byli przekonani, że wewnątrz znajdą prawdziwy skarb. Omal nie dostali zawału, gdy podczas grzebania w skórzanych workach, natknęli się na zmumifikowane zwłoki. Charakterystyczne uczesanie wskazuje na to, że zmarły pochodził z grupy etnicznej Han. Według specjalistów mumia liczy 130 lat.

Plądrowanie grobów zdarza się w Chinach bardzo często - jest to szybki sposób na wzbogacenie się. Co ciekawe, grabież grobów w Chinach jest bardzo surowo karana. Grozi za nią kara śmierci.

źródło:fakt.pl


« powrót

Ostatnio dodane firmy

VAPOR, kujawsko-pomorskie, Dębowa Łąka

Jesteśmy doświadczoną firmą, która przy pełnej dyskrecji wykona dla Państwa usługi sprzątania po osobie zmarłej. Użyjemy do tego najlepszego i serwisowanego... więcej »


Przelane na papier, mazowieckie, Warszawa

Mowy pogrzebowe Napisanie mowy pogrzebowej to podróż do życia, które żegnamy, do dni radości, smutku, do wszystkich spotkanych na tej drodze ludzi... więcej »


Sprzątanie dezynfekcja mieszkania po zmarłych, łódzkie, Łódź

P.U. Freshmaker Usługi DDD Nietypowe i Specjalistyczne z siedzibą Sokolniki-Las woj. łódzkie ul. Piaski Wróblewskie 7 95-039 Sokolniki-Las tel.607511952,504017940,511110425... więcej »


Kalla ZAKŁAD POGRZEBOWY Warszawa Mokotów. Usługi pogrzebowe 24h, mazowieckie, Warszawa

Kalla ZAKŁAD POGRZEBOWY Warszawa Mokotów. Usługi pogrzebowe 24h Świadczymy usługi na terenie całej WARSZAWY, Mokotowa i Ursynowa. Zakład Pogrzebowy... więcej »


Szołtun - Kamieniarstwo, mazowieckie, 05-505 Wągrodno, gm. Prażmów

W naszej ofercie znajdują się nagrobki pojedyncze oraz podwójne. Staramy się dopasować je do stylu cmentarza oraz Państwa budżetu i gustu. Jesteśmy... więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)