Firmy -->
facebook zgon

Podpalił synową...

Do dramatycznych wydarzeń doszło przy ulicy Ożarowskiej w Sandomierzu. W zeszłym tygodniu do strażaków ktoś zadzwonił z błaganiem o pomoc i informacją, że pali się dom. Ale na miejscu okazało się, że płonie garaż i samochód. Po chwili ratownicy z wnętrza usłyszeli wołanie kobiety. Opanowali ogień i wynieśli poparzoną Katarzynę P. (36 l.). Pomocy potrzebował także jej poparzony teść Tadeusz P. (65 l.).

Oboje trafili do szpitala w Sandomierzu, kobietę przewieziono potem do specjalistycznego oddziału w Szpitalu Powiatowym w Łęcznej. Jest w stanie śpiączki. Ustalenia policji i prokuratury okazały się szokujące. – Doszliśmy do wniosku, że to nie był zwykły pożar – mówi Grzegorz Dudek ze świętokrzyskiej policji. – Wszystko wskazywało na to, że to mężczyzna oblał benzyną swoją synową i podpalił.

Według naszych ustaleń powodem tragedii są sprawy rodzinne. W zeszłym roku w wypadku zginął mąż Katarzyny P. Od tego czasu między nią i teściem toczy się spór o majątek. Prokuratura w Sandomierzu postawiła już teściowi zarzut.

– Zebrany materiał pozwolił nam na postawienie Tadeuszowi P. zarzutu usiłowania zabójstwa, wystąpiliśmy da sądu z wnioskiem o jego aresztowanie – mówi prokurator Sławomir Mielniczuk. – Na razie nie możemy przesłuchać kobiety ze względu na jej stan. Teść utrzymuje, że to był tylko wypadek. Trafił na szpitalny oddział w więzieniu.

źródło:fakt.pl


« powrót

Ostatnio dodane firmy

Zakład Pogrzebowy Magnolia , wielkopolskie, 77-400 Złotów

Kompleksowe usługi pogrzebowe: - obsługa pogrzebów wszystkich wyznań, - pomoc w załatwieniu formalności, - pomoc w organizacji pochówków, - pomoc... więcej »


sprzatanie24.com, mazowieckie, Warszawa

Profesjonalne usługi z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie. Działamy na terenie całego kraju, posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach sprzątania... więcej »


EnwcViref, dolnośląskie, Shekhupura

synthroid reaction to alcohol synthroid eye problems synthroid and adipex interactions więcej »


EdcbExisa, dolnośląskie, London

tadalafil tablets 20 tadalafil pronunciation is tadalafil available in the united states więcej »


Ahrrunide, dolnośląskie, London

can atorvastatin be cut in half atorvastatin for cholesterol why do you have to take lipitor at night? więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)