Firmy -->
facebook zgon zapamietane.pl

Koronka na SMS dla konających

Zakonnice z sanktuarium w krakowskich Łagiewnikach rozpoczęły ogólnopolską akcję wspierania modlitwą osób umierających. To pierwsza taka inicjatywa na świecie - informuje „Dziennik Polski”.

By umierający mógł liczyć na modlitewne wsparcie innych osób, wystarczy, że krewny lub znajomy wyśle SMS-em jego imię na nr: 505-060-205 lub wypełni formularz na stronie internetowej: www.faustyna.pl.

"Po zgłoszeniu o kimś umierającym informacja z jego imieniem jest automatycznie wysyłana do trzech pierwszych osób, które zadeklarowały modlitewne czuwanie w konkretnym dniu i porze" - tłumaczy siostra Elżbieta Siepak ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia.

Jak dodaje, jeśli te osoby w 3 minuty nie odpowiedzą SMS-em "amen" - co oznacza, że przyjmują do wiadomości i odmówią Koronkę do Miłosierdzia Bożego - lub w 15 minut w przypadku e-maila, to wiadomość zostaje automatycznie przesłana kolejnym osobom, które zobowiązały się czuwać tego dnia o tej porze.


W trwającej od kilku dni akcji, próśb o modlitwę jak na razie jest średnio 8 dziennie. A wiernych deklarujących swoje modlitwy dla umierających jest bardzo dużo - nie wszyscy mieli dotąd okazję odmówić Koronkę.

źródło: Interia.pl


« powrót

Ostatnio dodane firmy

VAPOR, kujawsko-pomorskie, Dębowa Łąka

Jesteśmy doświadczoną firmą, która przy pełnej dyskrecji wykona dla Państwa usługi sprzątania po osobie zmarłej. Użyjemy do tego najlepszego i serwisowanego... więcej »


Przelane na papier, mazowieckie, Warszawa

Mowy pogrzebowe Napisanie mowy pogrzebowej to podróż do życia, które żegnamy, do dni radości, smutku, do wszystkich spotkanych na tej drodze ludzi... więcej »


Sprzątanie dezynfekcja mieszkania po zmarłych, łódzkie, Łódź

P.U. Freshmaker Usługi DDD Nietypowe i Specjalistyczne z siedzibą Sokolniki-Las woj. łódzkie ul. Piaski Wróblewskie 7 95-039 Sokolniki-Las tel.607511952,504017940,511110425... więcej »


Kalla ZAKŁAD POGRZEBOWY Warszawa Mokotów. Usługi pogrzebowe 24h, mazowieckie, Warszawa

Kalla ZAKŁAD POGRZEBOWY Warszawa Mokotów. Usługi pogrzebowe 24h Świadczymy usługi na terenie całej WARSZAWY, Mokotowa i Ursynowa. Zakład Pogrzebowy... więcej »


Szołtun - Kamieniarstwo, mazowieckie, 05-505 Wągrodno, gm. Prażmów

W naszej ofercie znajdują się nagrobki pojedyncze oraz podwójne. Staramy się dopasować je do stylu cmentarza oraz Państwa budżetu i gustu. Jesteśmy... więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)