Firmy -->
facebook zgon

Makabryczne ostrzeżenie dla autora "Gomorry"

Dwadzieścia zabitych wron rozrzucono na plaży w Sabaudii we Włoszech, gdzie wypoczywał znany pisarz walczący z mafią Roberto Saviano - podały włoskie media. Znalezisko uznano za makabryczne mafijne ostrzeżenie dla autora "Gomorry".

Zdechłe, zamrożone ptaki zostały odkryte na plaży w dniu, gdy Roberto Saviano, żyjący od kilku lat pod policyjną ochroną, kąpał się tam w morzu pod czujnym okiem pilnujących go funkcjonariuszy.Wrony rozrzucono w bezpośrednim sąsiedztwie domu bankiera, gdzie przebywał młody pisarz. To ostrzeżenie w typowym mafijnym stylu - twierdzą eksperci.

Jak podał dziennik "Corriere della Sera", na razie nie wzmocniono ochrony Saviano, który wcześniej otrzymał już pogróżki ze strony neapolitańskiej kamorry. Kilku nawróconych mafiosów zeznało ponadto, że przygotowano plan zabicia popularnego pisarza, który w swym wydanym w wielu krajach bestsellerze ujawnił mechanizmy funkcjonowania mafii i zasięg jej wpływów. Policja prowadzi postępowanie wyjaśniające w sprawie incydentu w Sabaudii.

źródło onet.pl/foto PAP


« powrót

Ostatnio dodane firmy

Zakład Pogrzebowy Magnolia , wielkopolskie, 77-400 Złotów

Kompleksowe usługi pogrzebowe: - obsługa pogrzebów wszystkich wyznań, - pomoc w załatwieniu formalności, - pomoc w organizacji pochówków, - pomoc... więcej »


Zakład Pogrzebowy Magnolia , wielkopolskie, Złotów

Kompleksowe usługi pogrzebowe: - obsługa pogrzebów wielowyznaniowych - pomoc w załatwieniu formalności - pomoc w organizacji pochówków, - pomoc... więcej »


Zakład Pogrzebowy Magnolia , wielkopolskie, Złotów

Kompleksowe usługi pogrzebowe: - obsługa pogrzebów wielowyznaniowych - pomoc w załatwieniu formalności - pomoc w organizacji pochówków, - pomoc... więcej »


sprzatanie24.com, mazowieckie, Warszawa

Profesjonalne usługi z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie. Działamy na terenie całego kraju, posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach sprzątania... więcej »


EnwcViref, dolnośląskie, Shekhupura

synthroid reaction to alcohol synthroid eye problems synthroid and adipex interactions więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)