Firmy -->
facebook zgon zapamietane.pl

USA - Przeżył skok z 40 piętra. "To dzięki różańcowi"

O prawdziwym cudzie może mówić niedoszły samobójca, który skoczył z dachu 40-piętrowego budynku w Nowym Jorku. 22-letni Thomas Magill podczas próby samobójczej spadł na znajdujący się pod budynkiem samochód. Kierowca auta twierdzi, że to dzięki różańcowi Magill przeżył - informuje serwis myfoxny.com.

Niedoszły samobójca spadł na samochód, który był zaparkowany tuż przy budynku. Gdyby nie awaria samochodu, która zmusiła kierowcę do zjechania na parking Magill z ogromną siłą uderzyłby w betonową nawierzchnię.Magill z potężną siłą uderzył w dach samochodu. Ku zaskoczeniu kierowcy mężczyzna wylądował na tylnym siedzeniu z poważnymi złamaniami kończyn dolnych. - To dzięki różańcowi, który trzymałem w samochodzie - mówił Guy McCormack, który zbawiennej sile wiary zawdzięcza przeżycie skoku 22-latka.

Magill to nie jedyny człowiek, który przeżył upadek z tak wysokiego budynku. W grudniu 2007 roku Alcides Moreno, który mył okna na jednym z drapaczy chmur przeżył upadek z wysokości 47 piętra - czytamy w serwisie.

Źródło onet.pl

« powrót

Ostatnio dodane firmy

VAPOR, kujawsko-pomorskie, Dębowa Łąka

Jesteśmy doświadczoną firmą, która przy pełnej dyskrecji wykona dla Państwa usługi sprzątania po osobie zmarłej. Użyjemy do tego najlepszego i serwisowanego... więcej »


Przelane na papier, mazowieckie, Warszawa

Mowy pogrzebowe Napisanie mowy pogrzebowej to podróż do życia, które żegnamy, do dni radości, smutku, do wszystkich spotkanych na tej drodze ludzi... więcej »


Sprzątanie dezynfekcja mieszkania po zmarłych, łódzkie, Łódź

P.U. Freshmaker Usługi DDD Nietypowe i Specjalistyczne z siedzibą Sokolniki-Las woj. łódzkie ul. Piaski Wróblewskie 7 95-039 Sokolniki-Las tel.607511952,504017940,511110425... więcej »


Kalla ZAKŁAD POGRZEBOWY Warszawa Mokotów. Usługi pogrzebowe 24h, mazowieckie, Warszawa

Kalla ZAKŁAD POGRZEBOWY Warszawa Mokotów. Usługi pogrzebowe 24h Świadczymy usługi na terenie całej WARSZAWY, Mokotowa i Ursynowa. Zakład Pogrzebowy... więcej »


Szołtun - Kamieniarstwo, mazowieckie, 05-505 Wągrodno, gm. Prażmów

W naszej ofercie znajdują się nagrobki pojedyncze oraz podwójne. Staramy się dopasować je do stylu cmentarza oraz Państwa budżetu i gustu. Jesteśmy... więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)