Firmy -->
facebook zgon

Policja zatrzymała podejrzewanych o brutalne zabójstwo 16-latka

Wczoraj w godzinach popołudniowych w Dzianiszu i okolicach specjalna policyjna grupa zatrzymała trzech młodych mężczyzn podejrzewanych o brutalne zabójstwo 16-latka z Zębu.

Według informacji, do których dotarli dziennikarze "Tygodnika Podhalańskiego", zatrzymani mają od 18 do 22 lat. Wcześniej wchodzili już w konflikt z prawem. Natychmiast trafili do aresztu, są przesłuchiwani. Prokuratura ma 48 godzin od momentu ich zatrzymania, aby postawić zarzuty.

- Na razie nieznany jest motyw tej makabrycznej zbrodni. Mówi się, że miała to być "ustawka" po festynie w Zębie, na którym bawił się zamordowany chłopak. Był na nim widziany jeszcze o 3-4 rano. Zwłoki porzucone w Brzezinach na drodze na Łysą Polanę znaleziono ok. godz. 7:20 - czytamy w Tygodniku Podhalańskim.

Mieszkańcy Zębu podkreślają, że to wielka tragedia i dramat dla całej miejscowości, zamordowany był pracowitym, wesołym, młodym chłopcem, który nie miał wrogów.

Prokuratura wyjaśnia sprawę

Nastolatek, którego ciało znaleziono w poniedziałek rano na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego, został zamordowany. Lekarze są przekonani, że zmarł on w wyniku pobicia, a zwłoki zostały przewiezione na teren TPN.

Wiadomo, że 16-latek bawił się na festynie w odległym o kilkanaście kilometrów Zębie. Kilka godzin później jego zwłoki znaleziono na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego, przy składzie drewna, nieopodal przysiółka Brzeziny.

źródło: Onet.pl


« powrót

Ostatnio dodane firmy

Zakład Pogrzebowy Magnolia , wielkopolskie, 77-400 Złotów

Kompleksowe usługi pogrzebowe: - obsługa pogrzebów wszystkich wyznań, - pomoc w załatwieniu formalności, - pomoc w organizacji pochówków, - pomoc... więcej »


sprzatanie24.com, mazowieckie, Warszawa

Profesjonalne usługi z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie. Działamy na terenie całego kraju, posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach sprzątania... więcej »


EnwcViref, dolnośląskie, Shekhupura

synthroid reaction to alcohol synthroid eye problems synthroid and adipex interactions więcej »


EdcbExisa, dolnośląskie, London

tadalafil tablets 20 tadalafil pronunciation is tadalafil available in the united states więcej »


Ahrrunide, dolnośląskie, London

can atorvastatin be cut in half atorvastatin for cholesterol why do you have to take lipitor at night? więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)