Firmy -->
facebook zgon zapamietane.pl

Cudowne" napisy na ciele niemowlęcia

Na ciele dziewięciomiesięcznego Alego Jakubowa ze wsi Krasno-Oktiabrskoje w Dagestanie od pierwszych dni życia pojawiają się i znikają cytaty z Koranu. Jak oznajmiła matka dziecka, Madina Jakubowa, napisy pojawiają się w poniedziałki i piątki, wtedy chłopczyk dostaje 40-stopniowej gorączki. Wersety są widoczne przez trzy dni, a potem znikają.

Imam lokalnego meczetu uważa, że te znaki to "sztandary Najwyższego".- Cytaty z Koranu, które pojawiają się na ciele dziewięciomiesięcznego chłopca z Dagestanu, najprawdopodobniej powstają wskutek mechanicznego lub chemicznego oddziaływania na skórę - uważa przewodnicząca oddziałem naukowo- konsultacyjnym Instytutu Immunologii Federalnego Ministerstwa Opieki Zdrowotnej, Ludmiła Łuss. – Z medycznego punktu widzenia ten "cud" jest niemożliwy, nie posiada żadnych naukowych podstaw. Według słów Łuss, najprawdopodobniej rodzice, aby przyciągnąć uwagę ludzi, sami nanoszą napisy na skórę chłopczyka. – Są takie środki, na przykład pieprz, sól lub różne preparaty medyczne, które, po naniesieniu na skórę, zwiększają jej przepuszczalność i rozszerzają naczynia krwionośne - oświadczyła lekarka. To może tłumaczyć fakt, że na skórze chłopczyka pojawiają się zaczerwienienia.Łuss wzięła również pod uwagę chorobę skóry, która występuje u pięciu procent ludzkości. - U chorych przy każdym mechanicznym podrażnieniu skóry pojawiają się tak zwane blizny liniowe. Po skórze można "pisać" palcem lub dowolnym tępym przedmiotem. Takie rysunki mogą pojawiać się również u osób, które cierpią na dolegliwości żołądkowo-jelitowe - powiedziała Łuss.

źródło: onet.pl


« powrót

Ostatnio dodane firmy

VAPOR, kujawsko-pomorskie, Dębowa Łąka

Jesteśmy doświadczoną firmą, która przy pełnej dyskrecji wykona dla Państwa usługi sprzątania po osobie zmarłej. Użyjemy do tego najlepszego i serwisowanego... więcej »


Przelane na papier, mazowieckie, Warszawa

Mowy pogrzebowe Napisanie mowy pogrzebowej to podróż do życia, które żegnamy, do dni radości, smutku, do wszystkich spotkanych na tej drodze ludzi... więcej »


Sprzątanie dezynfekcja mieszkania po zmarłych, łódzkie, Łódź

P.U. Freshmaker Usługi DDD Nietypowe i Specjalistyczne z siedzibą Sokolniki-Las woj. łódzkie ul. Piaski Wróblewskie 7 95-039 Sokolniki-Las tel.607511952,504017940,511110425... więcej »


Kalla ZAKŁAD POGRZEBOWY Warszawa Mokotów. Usługi pogrzebowe 24h, mazowieckie, Warszawa

Kalla ZAKŁAD POGRZEBOWY Warszawa Mokotów. Usługi pogrzebowe 24h Świadczymy usługi na terenie całej WARSZAWY, Mokotowa i Ursynowa. Zakład Pogrzebowy... więcej »


Szołtun - Kamieniarstwo, mazowieckie, 05-505 Wągrodno, gm. Prażmów

W naszej ofercie znajdują się nagrobki pojedyncze oraz podwójne. Staramy się dopasować je do stylu cmentarza oraz Państwa budżetu i gustu. Jesteśmy... więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)