Firmy -->
facebook zgon zapamietane.pl

Nawiedzona łazienka, twarz szatana na płytce

Rodzina mieszkająca w miejscowości Bekasmegyer, znajdującej się na północy Węgier została nawiedzona przez szatana. Jak donosi serwis orange.co.uk jego twarz pojawiła się na jednej z płytek ściennych w łazience.

Laszlo Csrefko tuż przed tym, gdy jego łazienka została nawiedzona, wydał fortunę na remont pomieszczenia. Jednak pierwszej nocy po przeprowadzonej renowacji okazało się, że jego żona, Andrea zobaczyła na jednej z płytek twarz diabła.

Jak tłumaczy mężczyzna para próbowała już wszystkiego, by pozbyć się nieproszonego gościa. Są tak przerażeni całą sytuacją, że od tamtego czasu zaprzestali użytkowania pomieszczenia i zostali zmuszeni do korzystania ze zlewu znajdującego się w kuchni.

źródło onet.pl


« powrót

Ostatnio dodane firmy

VAPOR, kujawsko-pomorskie, Dębowa Łąka

Jesteśmy doświadczoną firmą, która przy pełnej dyskrecji wykona dla Państwa usługi sprzątania po osobie zmarłej. Użyjemy do tego najlepszego i serwisowanego... więcej »


Przelane na papier, mazowieckie, Warszawa

Mowy pogrzebowe Napisanie mowy pogrzebowej to podróż do życia, które żegnamy, do dni radości, smutku, do wszystkich spotkanych na tej drodze ludzi... więcej »


Sprzątanie dezynfekcja mieszkania po zmarłych, łódzkie, Łódź

P.U. Freshmaker Usługi DDD Nietypowe i Specjalistyczne z siedzibą Sokolniki-Las woj. łódzkie ul. Piaski Wróblewskie 7 95-039 Sokolniki-Las tel.607511952,504017940,511110425... więcej »


Kalla ZAKŁAD POGRZEBOWY Warszawa Mokotów. Usługi pogrzebowe 24h, mazowieckie, Warszawa

Kalla ZAKŁAD POGRZEBOWY Warszawa Mokotów. Usługi pogrzebowe 24h Świadczymy usługi na terenie całej WARSZAWY, Mokotowa i Ursynowa. Zakład Pogrzebowy... więcej »


Szołtun - Kamieniarstwo, mazowieckie, 05-505 Wągrodno, gm. Prażmów

W naszej ofercie znajdują się nagrobki pojedyncze oraz podwójne. Staramy się dopasować je do stylu cmentarza oraz Państwa budżetu i gustu. Jesteśmy... więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)