Firmy -->
facebook zgon zapamietane.pl

Słynny kenijski poligamista, który ożenił się z setką kobiet, zm

PH / CNN

Słynny kenijski poligamista, który ożenił się z setką kobiet, zmarł w szpitalu po krótkiej chorobie. Ancentus Akuku miał 94 lata.

Poligamiście nadano przydomek "Niebezpieczeństwo" z uwagi na jego zdolność do oczarowywania kobiet. Pierwszy raz Akuku ożenił się w 1939 r., po raz ostatni - w 1992 roku. W ciągu swojego życia mężczyzna rozwiódł się także z 30 żonami.

Akuku doczekał się ze swoimi żonami aż 160 dzieci. Jego rodzina była tak duża, że sam wybudował dla niej osobny kościół i szkołę w miejscowości Kisumu znajdującej się w zachodniej Kenii.

- Mój ojciec cierpiał na kłopoty z nadciśnieniem. Zmarł zaraz po przewiezieniu do szpitala – powiedział syn poligamisty dr Walter Akuku.

Ancentus Akuku do samego końca zarządzał rodzinnym interesem w dziedzinie usług transportowych.

Tłumaczenie: Onet.pl


« powrót

Ostatnio dodane firmy

VAPOR, kujawsko-pomorskie, Dębowa Łąka

Jesteśmy doświadczoną firmą, która przy pełnej dyskrecji wykona dla Państwa usługi sprzątania po osobie zmarłej. Użyjemy do tego najlepszego i serwisowanego... więcej »


Przelane na papier, mazowieckie, Warszawa

Mowy pogrzebowe Napisanie mowy pogrzebowej to podróż do życia, które żegnamy, do dni radości, smutku, do wszystkich spotkanych na tej drodze ludzi... więcej »


Sprzątanie dezynfekcja mieszkania po zmarłych, łódzkie, Łódź

P.U. Freshmaker Usługi DDD Nietypowe i Specjalistyczne z siedzibą Sokolniki-Las woj. łódzkie ul. Piaski Wróblewskie 7 95-039 Sokolniki-Las tel.607511952,504017940,511110425... więcej »


Kalla ZAKŁAD POGRZEBOWY Warszawa Mokotów. Usługi pogrzebowe 24h, mazowieckie, Warszawa

Kalla ZAKŁAD POGRZEBOWY Warszawa Mokotów. Usługi pogrzebowe 24h Świadczymy usługi na terenie całej WARSZAWY, Mokotowa i Ursynowa. Zakład Pogrzebowy... więcej »


Szołtun - Kamieniarstwo, mazowieckie, 05-505 Wągrodno, gm. Prażmów

W naszej ofercie znajdują się nagrobki pojedyncze oraz podwójne. Staramy się dopasować je do stylu cmentarza oraz Państwa budżetu i gustu. Jesteśmy... więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)