Firmy -->
facebook zgon

Potraktował swoją miłość siekierą

Pierwsza, młodzieńcza miłość jest zazwyczaj najsilniejsza i najbardziej intensywna. Dlatego często zawiedzeni kochankowie posuwają się do ostateczności. Wolą, żeby ich ukochana zginęła, niż była z innym. Tak było prawdopodobnie w przypadku usiłowania zabójstwa 16-latki z Wrocławia (woj. dolnośląskie). Sprawcą okazał się 19-latek, który dostał kosza od ofiary.

Dramat rozegrał się 18 sierpnia, na jednej z ulic Wrocławia. Policjanci zostali powiadomieni o tym, że nieznany sprawca zaatakował siekierą młodą dziewczynę. Napastnik niedaleko od domu ofiary, zadał jej kilka silnych ciosów w głowę i ramię. Każdy z nich mógłby być śmiertelny. Na szczęście nie był.

- Sprawca, po krótkim pościgu został złapany przez okolicznych mieszkańców i przekazany policji. Funkcjonariusze ustalili, że podejrzany to 19-letni mieszkaniec Wrocławia - poinformował portal NaSygnale.pl asp. Paweł Petrykowski z zespołu prasowego dolnośląskiej policji.

Ranna dziewczyna trafiła do szpitala. Trafiła na stół operacyjny, gdzie lekarze pozszywali jej rany i zatamowali krwotoki. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że życie nastolatki nie jest zagrożone.

Bardzo szybko okazało się, że kat i ofiara bardzo dobrze się znają. Podejrzany od dłuższego czasu zalecał się do 16-latki, wyznając jej wielokrotnie miłość i dozgonną wierność. Dziewczyna nie odwzajemniała jednak uczuć absztyfikanta i dało mu jasno do zrozumienia, że nic do niego nie czuje i nie chce z nim być. Chłopak nie mógł się z tym pogodzić i po kilku dniach zdecydował się na desperacki czyn. - Jeżeli nie chce być ze mną, to nie będzie z nikim - pomyślał w duchu, wziął naostrzoną siekierę i zaczaił się pod domem ukochanej. Później skatował ją siekierą, a gdy upadła w kałuże krwi, uciekł.

Śledztwo w sprawie tej szokującej napaści prowadzi prokuratura w Oławie. Obecnie w dalszym ciągu wyjaśniane są wszystkie okoliczności tego zdarzenia. 19-letni chłopak trafił najpierw do policyjnego aresztu, a następnie został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Za "miłosną zemstę" grozi mu teraz kara do 25 lat za kratami lub dożywocie.

« powrót

Ostatnio dodane firmy

Zakład Pogrzebowy Magnolia , wielkopolskie, 77-400 Złotów

Kompleksowe usługi pogrzebowe: - obsługa pogrzebów wszystkich wyznań, - pomoc w załatwieniu formalności, - pomoc w organizacji pochówków, - pomoc... więcej »


sprzatanie24.com, mazowieckie, Warszawa

Profesjonalne usługi z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie. Działamy na terenie całego kraju, posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach sprzątania... więcej »


EnwcViref, dolnośląskie, Shekhupura

synthroid reaction to alcohol synthroid eye problems synthroid and adipex interactions więcej »


EdcbExisa, dolnośląskie, London

tadalafil tablets 20 tadalafil pronunciation is tadalafil available in the united states więcej »


Ahrrunide, dolnośląskie, London

can atorvastatin be cut in half atorvastatin for cholesterol why do you have to take lipitor at night? więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)