Firmy -->
facebook zgon

Wybebeszyli pedofila

Brutalna zemsta na 23-letnim pedofilu z Wielkiej Brytanii. Mitchell Harrison został znaleziony martwy w celi w więzieniu Frankland. Zboczeniec został wypatroszony przy pomocy prowizorycznej broni zrobionej z żyletek przyczepionych do szczoteczek do zębów. Harrison odsiadywał wyrok za gwałt na 13-letniej dziewczynce.

Jak podaje brytyjski tabloid "Daily Mail", młody pedofil został zamordowany po tym, jak zaczął chwalić się współwięźniom, za co siedzi. Służba Więzienna zatrzymała już dwóch podejrzanych w wieku 32 i 23 lat. Obaj zostali oskarżeni o morderstwo.

Harrison trafił do więzienia w styczniu ubiegłego roku za zwabienie do swojego mieszkania i dwukrotne zgwałcenie 13-latki z sąsiedztwa. Jak powiedział sędzia, stanowił on znaczące zagrożenie dla młodych dziewcząt. Nie był to jednak jego pierwszy konflikt z prawem. W wieku 13 lat otrzymał ostrzeżenie za nieprzyzwoitą napaść na siedmiolatkę, a w wieku 15 lat stanął przed sądem za groźby gwałtu na rówieśniku.

Jak powiedział dziennikowi "Daily Mail" jeden z pracowników więzienia, Harrison został wypatroszony najprawdopodobniej przy użyciu żyletek zatopionych w uchwytach szczoteczek do zębów. - Krew była wszędzie. Miejsce zbrodni wyglądało jak jakiś rytualny ubój. Pytanie tylko brzmi: jak coś takiego mogło się zdarzyć we Frankland i dlaczego pracownicy go nie chronili? Czyżby do zabójstwa doszło za zgodą więziennego personelu? - pyta anonimowy informator.

Więzienie Frankland w Wielkiej Brytanii należy do najlepiej strzeżonych w kraju. Jeszcze ani razu nie doszło tam do podobnej zbrodni.

Dwóm podejrzanym o to morderstwo grozi gara dożywotniego pozbawienia wolności.
« powrót

Ostatnio dodane firmy

Zakład Pogrzebowy Magnolia , wielkopolskie, 77-400 Złotów

Kompleksowe usługi pogrzebowe: - obsługa pogrzebów wszystkich wyznań, - pomoc w załatwieniu formalności, - pomoc w organizacji pochówków, - pomoc... więcej »


sprzatanie24.com, mazowieckie, Warszawa

Profesjonalne usługi z zakresu sprzątania i dezynfekcji po zgonie. Działamy na terenie całego kraju, posiadamy wieloletnie doświadczenie w usługach sprzątania... więcej »


EnwcViref, dolnośląskie, Shekhupura

synthroid reaction to alcohol synthroid eye problems synthroid and adipex interactions więcej »


EdcbExisa, dolnośląskie, London

tadalafil tablets 20 tadalafil pronunciation is tadalafil available in the united states więcej »


Ahrrunide, dolnośląskie, London

can atorvastatin be cut in half atorvastatin for cholesterol why do you have to take lipitor at night? więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)