Firmy -->
facebook zgon zapamietane.pl

Zwłoki czekają na wskrzeszenie...

Ciała ponad stu osób marzących o nieśmiertelności umieszczono w specjalnych silosach w jednym z instytutów naukowych w Stanach Zjednoczonych. Ciała przetrzymywane są w ogromnych silosach wypełnionych ciekłym azotem w temperaturze poniżej 130 stopni Celsjusza w instytucie naukowym w stanie Michigan w USA. Umarli w wyniku choroby lub ze starości, sami jak i ich rodziny maja nadzieje, że kiedyś powrócą. Usługa zamrożenia ciała po śmierci kosztuje co najmniej 28 tyś.dolarów. Zamrożenie psa lub kota 700 dolarów. Najlepiej zapisać się wczesniej. Wtedy w razie wypadku, lekarze znajdą przy zmarłym nieśmiertelnik, na którym jest spisana ostatnia wola łącznie z telefonem do instytutu.

źródło: tvn24.pl

foto:tvn24.pl


« powrót

Ostatnio dodane firmy

VAPOR, kujawsko-pomorskie, Dębowa Łąka

Jesteśmy doświadczoną firmą, która przy pełnej dyskrecji wykona dla Państwa usługi sprzątania po osobie zmarłej. Użyjemy do tego najlepszego i serwisowanego... więcej »


Przelane na papier, mazowieckie, Warszawa

Mowy pogrzebowe Napisanie mowy pogrzebowej to podróż do życia, które żegnamy, do dni radości, smutku, do wszystkich spotkanych na tej drodze ludzi... więcej »


Sprzątanie dezynfekcja mieszkania po zmarłych, łódzkie, Łódź

P.U. Freshmaker Usługi DDD Nietypowe i Specjalistyczne z siedzibą Sokolniki-Las woj. łódzkie ul. Piaski Wróblewskie 7 95-039 Sokolniki-Las tel.607511952,504017940,511110425... więcej »


Kalla ZAKŁAD POGRZEBOWY Warszawa Mokotów. Usługi pogrzebowe 24h, mazowieckie, Warszawa

Kalla ZAKŁAD POGRZEBOWY Warszawa Mokotów. Usługi pogrzebowe 24h Świadczymy usługi na terenie całej WARSZAWY, Mokotowa i Ursynowa. Zakład Pogrzebowy... więcej »


Szołtun - Kamieniarstwo, mazowieckie, 05-505 Wągrodno, gm. Prażmów

W naszej ofercie znajdują się nagrobki pojedyncze oraz podwójne. Staramy się dopasować je do stylu cmentarza oraz Państwa budżetu i gustu. Jesteśmy... więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)