Firmy -->
facebook zgon zapamietane.pl

Dwie czarownice zatrzymano w Rumunii

Rzecznik policji Christian Ciocan powiedział, że obie czarownice - Melissa i Vanessa - oferowały pomoc w przezwyciężaniu trudności w pracy i w miłości, a także ochronę przed klątwami. Początkowo żądały za swe usługi niewielkich sum, ale gdy już uzależniły od siebie swe ofiary, ceny zaczynały szybko rosnąć. Ciocan ujawnił, że jedna z ofiar przekazała czarownicom ponad 450 tysięcy euro w gotówce i w nieruchomościach w zamian za ochronę przed klątwami.

Gwiazda TV Oana Zavoranu przyznała publicznie, że to właśnie ona była tą ofiarą.

Czarownice praktykowały voodoo, składały ofiary ze zwierząt na cmentarzach i nad rzekami. Twierdziły, że ochroni to Zavoranu przed jej matką i teściami, tzn. ludźmi, którzy jakoby rzucili na nią klątwę.

Melissa i Vanessa przedstawiają inną wersję wydarzeń. Twierdzą, że Zavoranu chce się na nich zemścić, ponieważ prosiła je o rzucenie na jej matkę klątwy mającej ją zabić, a tymczasem matka nadal żyje.

Według rzecznika policji, gdy ofiary przestawały czarownicom płacić, te groziły im rzuceniem klątwy bądź ujawnieniem szczegółów z życia prywatnego.

źródło:nasygnale.pl 


« powrót

Ostatnio dodane firmy

VAPOR, kujawsko-pomorskie, Dębowa Łąka

Jesteśmy doświadczoną firmą, która przy pełnej dyskrecji wykona dla Państwa usługi sprzątania po osobie zmarłej. Użyjemy do tego najlepszego i serwisowanego... więcej »


Przelane na papier, mazowieckie, Warszawa

Mowy pogrzebowe Napisanie mowy pogrzebowej to podróż do życia, które żegnamy, do dni radości, smutku, do wszystkich spotkanych na tej drodze ludzi... więcej »


Sprzątanie dezynfekcja mieszkania po zmarłych, łódzkie, Łódź

P.U. Freshmaker Usługi DDD Nietypowe i Specjalistyczne z siedzibą Sokolniki-Las woj. łódzkie ul. Piaski Wróblewskie 7 95-039 Sokolniki-Las tel.607511952,504017940,511110425... więcej »


Kalla ZAKŁAD POGRZEBOWY Warszawa Mokotów. Usługi pogrzebowe 24h, mazowieckie, Warszawa

Kalla ZAKŁAD POGRZEBOWY Warszawa Mokotów. Usługi pogrzebowe 24h Świadczymy usługi na terenie całej WARSZAWY, Mokotowa i Ursynowa. Zakład Pogrzebowy... więcej »


Szołtun - Kamieniarstwo, mazowieckie, 05-505 Wągrodno, gm. Prażmów

W naszej ofercie znajdują się nagrobki pojedyncze oraz podwójne. Staramy się dopasować je do stylu cmentarza oraz Państwa budżetu i gustu. Jesteśmy... więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)