Firmy -->
facebook zgon zapamietane.pl

Wilk zakochał się w kozie...

Historia miłosna, jakich nie ma wiele. Dlaczego? Dzieje się w ZOO. Koza zakochała się w... wilku. Co najlepsze - z wzajemnością. Pracownicy ZOO w chińskim mieście Nanczong przez pomyłkę dali początek wielkiej historii miłosnej. Wielkiej dlatego, że uczucie połączyło drapieżnika i jego ofiarę - wilka oraz kozę. - Pewnego dnia wypuściliśmy kozę, aby mogła zjeść. Okazało się, że przypadkowo nie zamknęliśmy klatki wilka, który gdy tylko poczuł swoją sąsiadkę rzucił się w jej kierunku - opowiada Xu, który scenę widział na własne oczy. Koza była bardzo przestraszona, Xu musiał sam ją bronić dopóki inni pracownicy nie przybiegli do pomocy. Do klasycznego love story od takiego zapoznania był już tylko jeden krok. Mieszkające obok siebie zwierzęta zaczęły się coraz lepiej poznawać. Zaczęły nawet ze sobą "rozmawiać", co momentalnie zostało zinterpretowane jako flirt. Trwało to kilka dni. W końcu ZOO zlitowało się nad zakochanymi i pozwoliło im zamieszkać w jednej klatce. - Gdy jego ukochanej nie ma w pobliżu wilk jest bardzo niespokojny, wyje tak długo, aż ona wróci - opowiadają ich opiekunowie. Od czasu zamieszkania razem para robi wszystko razem, poza jedzeniem. Wilk wciąż gustuje w surowym mieście, a koza pozostała przy diecie wegetariańskiej.

źródło:ciekawoski.eu


« powrót

Ostatnio dodane firmy

VAPOR, kujawsko-pomorskie, Dębowa Łąka

Jesteśmy doświadczoną firmą, która przy pełnej dyskrecji wykona dla Państwa usługi sprzątania po osobie zmarłej. Użyjemy do tego najlepszego i serwisowanego... więcej »


Przelane na papier, mazowieckie, Warszawa

Mowy pogrzebowe Napisanie mowy pogrzebowej to podróż do życia, które żegnamy, do dni radości, smutku, do wszystkich spotkanych na tej drodze ludzi... więcej »


Sprzątanie dezynfekcja mieszkania po zmarłych, łódzkie, Łódź

P.U. Freshmaker Usługi DDD Nietypowe i Specjalistyczne z siedzibą Sokolniki-Las woj. łódzkie ul. Piaski Wróblewskie 7 95-039 Sokolniki-Las tel.607511952,504017940,511110425... więcej »


Kalla ZAKŁAD POGRZEBOWY Warszawa Mokotów. Usługi pogrzebowe 24h, mazowieckie, Warszawa

Kalla ZAKŁAD POGRZEBOWY Warszawa Mokotów. Usługi pogrzebowe 24h Świadczymy usługi na terenie całej WARSZAWY, Mokotowa i Ursynowa. Zakład Pogrzebowy... więcej »


Szołtun - Kamieniarstwo, mazowieckie, 05-505 Wągrodno, gm. Prażmów

W naszej ofercie znajdują się nagrobki pojedyncze oraz podwójne. Staramy się dopasować je do stylu cmentarza oraz Państwa budżetu i gustu. Jesteśmy... więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)