Firmy -->
facebook zgon zapamietane.pl

Nie ma serca, a żyje...

55-letni amerykanin Craig Lewis to człowiek który nie ma serca, ale właśnie dzięki temu żyje. Jak to możliwe?

Craig Lewis cierpiał na rzadka chorobę. Jego serce nadmiernie produkowało białko, co zagrażało jego życiu. W krytycznym stanie trafił na stół operacyjny. Kardiolodzy z Teksasu za zgodą żony podjęli ryzykowną decyzje o usunięciu mu serca. W jego miejsce nie wszczepiono mu jednak organu od dawcy czy sztucznego serca, ale urządzenie, które rozprowadza krew po całym ciele.

Craig Lewis już na drugi dzień odzyskał sprawność. Dzięki tej metodzie po raz pierwszy zastosowanej na ludzkim organizmie, amerykanin od ponat roku żyje jako pierwszy w historii człowiek bez serca na świecie.

Kiedy jego żona przytula sie do niego, słyszy tylko ciszę. Nie wyczuwa bicia serca, ani jego pulsu... Ale to cisza która pozwala mu żyć.

źródło:fakt.pl


« powrót

Ostatnio dodane firmy

VAPOR, kujawsko-pomorskie, Dębowa Łąka

Jesteśmy doświadczoną firmą, która przy pełnej dyskrecji wykona dla Państwa usługi sprzątania po osobie zmarłej. Użyjemy do tego najlepszego i serwisowanego... więcej »


Przelane na papier, mazowieckie, Warszawa

Mowy pogrzebowe Napisanie mowy pogrzebowej to podróż do życia, które żegnamy, do dni radości, smutku, do wszystkich spotkanych na tej drodze ludzi... więcej »


Sprzątanie dezynfekcja mieszkania po zmarłych, łódzkie, Łódź

P.U. Freshmaker Usługi DDD Nietypowe i Specjalistyczne z siedzibą Sokolniki-Las woj. łódzkie ul. Piaski Wróblewskie 7 95-039 Sokolniki-Las tel.607511952,504017940,511110425... więcej »


Kalla ZAKŁAD POGRZEBOWY Warszawa Mokotów. Usługi pogrzebowe 24h, mazowieckie, Warszawa

Kalla ZAKŁAD POGRZEBOWY Warszawa Mokotów. Usługi pogrzebowe 24h Świadczymy usługi na terenie całej WARSZAWY, Mokotowa i Ursynowa. Zakład Pogrzebowy... więcej »


Szołtun - Kamieniarstwo, mazowieckie, 05-505 Wągrodno, gm. Prażmów

W naszej ofercie znajdują się nagrobki pojedyncze oraz podwójne. Staramy się dopasować je do stylu cmentarza oraz Państwa budżetu i gustu. Jesteśmy... więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)