Firmy -->
facebook zgon zapamietane.pl

Autostrada przez środek budynku...

Przez Gate Tower, jeden z 16 biurowców w Fukushima-ku w Osace w Japonii, przebiega autostrada !. Droga przechodzi między 5 a 7 piętrem tego budynku.

Autostrada jest częścią Kobe Expressway, sieci (239.3 km) dróg ekspresowych wokół Osaki, Kobe i Kyoto.

Budynek pochodzi z 1983r. Wtedy przebudowywano tą część miasta. Ponieważ autostrada była już zaplanowana władze odrzuciły wszystkie projekty budowlane inwestora. Ale ten się nie poddawał i wymyślił,że przecież droga może przecinać budynek.
W ten sposób powstało to cudo.

Ale nie jest to jedyny budynek na świecie z autostradą w środku. Blisko nas też się znajduje taki budynek. Autostrada w budynku ma 6 pasów i 600 metrów długości. A budynek jest w ... Berlinie. Tym razem droga przebiega po najniższej kondygnacji.

źródło:ciekawostki.eu


« powrót

Ostatnio dodane firmy

VAPOR, kujawsko-pomorskie, Dębowa Łąka

Jesteśmy doświadczoną firmą, która przy pełnej dyskrecji wykona dla Państwa usługi sprzątania po osobie zmarłej. Użyjemy do tego najlepszego i serwisowanego... więcej »


Przelane na papier, mazowieckie, Warszawa

Mowy pogrzebowe Napisanie mowy pogrzebowej to podróż do życia, które żegnamy, do dni radości, smutku, do wszystkich spotkanych na tej drodze ludzi... więcej »


Sprzątanie dezynfekcja mieszkania po zmarłych, łódzkie, Łódź

P.U. Freshmaker Usługi DDD Nietypowe i Specjalistyczne z siedzibą Sokolniki-Las woj. łódzkie ul. Piaski Wróblewskie 7 95-039 Sokolniki-Las tel.607511952,504017940,511110425... więcej »


Kalla ZAKŁAD POGRZEBOWY Warszawa Mokotów. Usługi pogrzebowe 24h, mazowieckie, Warszawa

Kalla ZAKŁAD POGRZEBOWY Warszawa Mokotów. Usługi pogrzebowe 24h Świadczymy usługi na terenie całej WARSZAWY, Mokotowa i Ursynowa. Zakład Pogrzebowy... więcej »


Szołtun - Kamieniarstwo, mazowieckie, 05-505 Wągrodno, gm. Prażmów

W naszej ofercie znajdują się nagrobki pojedyncze oraz podwójne. Staramy się dopasować je do stylu cmentarza oraz Państwa budżetu i gustu. Jesteśmy... więcej »


Dodaj własną firmę

Zostań partnerem serwisu ZGON.PL

Wymiana linków Reklama partnerska(portal - auta)